European Union
  • log in
  • create an account

Recruitment process for bachelor and masters studies and postgraduate studies

switch registrations cancel selection

The list of studies displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

Bezpieczeństwo zdrowotne w kosmetologii bioestetycznej

Details
Code 08-UN-BZwKB
Organizational unit Jastrzebie-Zdroj Studies Department
Field of studies Postgraduate studies
Form of studies Part-time
Level of education Postgraduate (post diploma)
Educational profile practical
Language(s) of instruction Polish
Duration 1 rok (dwa semestry)
Recruitment committee address [email protected]
WWW address https://www.wsb.net.pl/
Required document
  • Dyplom ukończenia studiów wyższych
  Ask about this programme
Phase 1 (01.01.2023 00:00 – 31.03.2023 23:59)

Dwusemestralne studia podyplomowe (niestacjonarne) na kierunku  Bezpieczeństwo zdrowotne w kosmetologii bioestetycznej mają na celu uzyskanie wiedzy, kwalifikacji oraz nabycie praktycznych umiejętności z zakresu bezpieczeństwa zdrowotnego i jego implementacji w kosmetologii. Ponadto, dzięki rozbudowanym modułom związanym z nowoczesnymi technologiami, uczestnicy będą mieli większą świadomość narzędzi i technologii wspierających ich w budowaniu i rozwijaniu swoich usług i marki. Program studiów obejmuje również obszary bezpieczeństwa dermatologii i anatomii kosmetycznej oraz bezpieczeństwa i higieny pracy w gabinecie kosmetologicznym. Pełen wachlarz mający na celu przedstawienie kompleksowej wiedzy i umiejętności, który nie tylko uczy, ale także rozwija na wielu płaszczyznach.

Po kierunku Bezpieczeństwo zdrowotne w kosmetologii bioestetycznej będziesz specjalistą w obszarze bezpieczeństwa zdrowia w zakresie kosmetologii bioestetycznej.